AKTUALITY

Vyhlížíme další děti a jejich rodiče, kteří se stanou součástí rozrůstající se waldorfské rodiny v našem regionu!

Objednávání na informační schůzky jsou v plném proudu. 


Celý projekt si můžete stáhnout a prohlédnout:Projekt přírodní zahrady školy je hotový.


Zahradní architektka Magdalena Smetanová má nejen skvělou představivost a mnoho zkušeností z realizací zahrad školských zařízení, ale má také veliké srdce. Projekt v hodnotě min. 20 tis.Kč škole darovala. Jsme dojatí, vděční. A teď je to na nás. Věříme, že bude vypsán grant, který s náklady pomůže, ale do té doby, ty menší kroky, společně zvládneme. Těšíme se na spolutvorbu...

Blíží se zápisy do 1. tříd a my se těšíme na nové děti, učitele, nové rodiny a na radost z toho, že škola zase trochu vyroste a my snad také..


Pojďte objevit waldorfskou pedagogiku, její obsah, její osobnosti, děti a příjemné zázemí školy v Ratibořských Horách, třídy plné dřeva a přírodních materiálů. Třídy plné radosti dětí z dosažených úspěchů, které vás možná překvapí. 


Přijďte se osobně přesvědčit jak hravá je výuka, buďte na pár hodin její součástí a domluvte si termín s učitelem. 

https://www.mistrajana.cz/lide/ 


Nebo přijďte na den otevřených dveří a zeptejte se na vše, co vás zajímá. 

Těšíme se na vás!!!Tradiční Velikonoční jarmark je za dveřmi !  Tentokráte na zahrádce školky v Tismenickém údolí v Táboře, která vzkvétá nejen pro děti, ale slouží i jako tzv.komunitní zahrada. Mnoho šikovných rukou pomáhá při přeměně tohoto místa a s radostí oznamujeme slavnostní otevření BOSÉ STEZKY !


Zváni jsou všichni přátelé waldorfské školky a školy a rodinní příslušníci všeho věku, ke společnému opékání, grilování, sdílení, hrám, radosti, a také k nákupu velikonočních  -samozřejmě domácích - produktů, jejichž prodej je charitativní pro školku a školu.
Těšíme se! Kdyby ale zima byla a trakaře padaly, bude jarmark probíhat v prostorách dětského klubu v Klokotské 116Waldorfská základní škola Mistra Jana 
Škola, která baví děti i rodiče
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!